Czuwaj!

Dzisiaj jest dzień, w którym mogę ogłosić otwarcie nowej strony I Szczepu DHiZ!

Jako twórca strony jest to dla mnie niesamowite, jak działając we współpracy, posiadając jedynie spontanicznie zrealizowaną ideę, można poszerzać działalność organizacji lub jej części.

Pomysł na stronę I Szczepu nie jest nowy. Już lata temu istniała nasza wizytówka internetowa, jednak nie przetrwała ona próby czasu. W gąszczu różnych innych inicjatyw oraz dosyć łatwego zapomnienia o niej, gdyż nie kosztowała zapewne za dużo, po prostu zniknęła.

Idea stworzenia nowej strony powstała podczas jednej z rozmów, spontanicznie. Pokazując możliwość prostego stworzenia projektu, który będzie się nadawał do użycia, po prostu tworzyłem szkic przykładowej strony szczepu. Projekt później okazał się tak dobry, że postanowiłem go dopracować i pokazać komendzie szczepu.

Po konsultacjach, paru rozmowach, poprawkach i po uzupełnieniu brakujących informacji, strona nadawała się do wdrożenia, jednak był to okres wakacyjny, więc postanowiono, by poczekać z otwarciem do rozpoczęcia roku harcerskiego.

Z tego miejsca, chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w projekt.
Zarówno tym, którzy pomagali mi na każdym etapie, wskazywali błędy jak i niedopatrzenia, tym którzy przedstawiali propozycje, osobom, które przekazywały informacje, bym szybciej mógł uzupełnić luki, komendzie szczepu za poparcie w utworzenie strony i innym wspierającym mnie w tym czasie.

Bardzo cieszę się z tego, że końcowo strona internetowa została otwarta, chociaż uważam, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Gdy posiadamy już pewne podstawy, możemy budować na tym wiele różnych, ciekawych projektów.

Na stronie oprócz tych podstawowych informacji o szczepie mogą pojawiać się inne treści związane z harcerstwem, również te tworzone przez harcerki i harcerzy, materiały programowe, pomysły czy idee dla innych środowisk lub po prostu posty i relacje z naszych szczepowych akcji i wydarzeń.

Po przeczytaniu tego wpisu zapraszam do przeglądania strony szczepu, a w razie uwag, zapraszam do kontaktu.

Z harcerskim pozdrowieniem

Marcin Schoenknecht (18PDHm, 18PDHw)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *